Курсы итальянского в Киеве
A1 - livello base


Базовий курс італійської мови для початківців

Цей курс - ПОСВЯТА. Перший дотик до італійської мови. Ідеальний для тих, хто тільки вирішив вивчати мову з нуля.
Під час занять ви навчитесь:
- читати
- почнете наповнювати словниковий запас, необхідний для повсякденного спілкування
- зможете правильно представити себе та інших, розповісти про себе
- навчитеся питати те, що Вас цікавить
- зможете розповісти про місце, де живете, поділитися інформацією про людей, яких ви - знаєте, а також про речі, якими володієте.


Після завершення курсу студенти...
- впевнено вживають у мові слова та вирази, набуті під час занять;
- активно використовують дієслівні форми теперішнього, минулого і майбутнього часу;
- зможуть брати участь в повсякденних розмовах, якщо співрозмовник готовий їм допомогти, розмовляючи чітко і не поспішаючи.

Тривалість курсу: 2.5 місяці (включає 24 уроки по 2 астрономічні години).
Програма курсу повністю відповідає Рівневій системі оцінювання знань CEFR (Common European Framework of Reference for Languages - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання знань).
Після успішного завершення курсу навчання студент отримує сертифікат про оволодіння рівнем А1, виданий нашою школою.


Ogni volta che impariamo qualcosa di nuovo, noi stessi diventiamo qualcosa di nuovo

A2 - livello elementare

Курс розрахований для тих, хто вже володіє базовими знаннями італійської мови
Під час проходження курсу студент:
- починає активно практикувати усне мовлення, тим самим збагачує словниковий запас та поступово позбавляється "мовного бар'єру"
- він вже готовий використовувати складні мовні конструкції, а саме усі форми теперішнього, майбутнього та минулого часу, а також форми умовного та наказового способу;

Курс спрямований на отримання мовних та мовленнєвих навичок задля обміну інформацією, яка стосується повсякденних ситуацій, дозвілля, хоббі, особистих інтересів, нескладних професійних аспектів, а також вираження особистих потреб та вимог у різних ситуаційних моделях життя.

Тривалість курсу: 2.5 місяці (включає в себе 24 уроки по 2 астрономічні години).
Програма курсу повністю відповідає Рівневій системі оцінювання знань CEFR (Common European Framework of Reference for Languages - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання знань).
Після успішного завершення курсу навчання студент отримує сертифікат про оволодіння рівнем А2, виданий нашою школою.

B1 - livello intermedio

Для студентів, які вже отримали базові знання
Курс розроблений для студентів, які вже отримали базові знання італійської мови та володіють рівнем А2, але хочуть поглиблювати знання. Курс В1 спрамований на:
- зняття мовного бар'єру;
- розвиток комунікативних навичок;
- поглиблення знань італійської мови та культури за допомогою переглядів відео, прослуховування аудіо, розігрування комунікативних ситуацій, знайомству зі статтями та текстами, присвяченими італійській культурі та історії.
- вивченню нової лексики та граматичних правил з метою ефективного оволодіння рівнем мовної компетенції В1.

Тривалість курсу становить 2.5 місяці та включає в себе 24 уроки по 2 астрономічні години.
Програма курсу повністю відповідає Рівневій системі оцінювання знань CEFR (Common European Framework of Reference for Languages - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання знань).
Після успішного завершення курсу навчання студент отримує сертифікат про оволодіння рівнем B1, виданий нашою школою.

B2 - livello intermedio superiore

Програма розрахована для студентів, чиї знання італійської мови відповідають середньому і високому рівню
Курс розроблений для студентів, що володіють рівнем

Під час проходження курсу В2 студенти:
- активно практикують усне мовлення;
- значно поповнюють словниковий запас;
- набувають впевненості під час спідкування італійською;
- поліпшують свої здібності в сприйнятті італійської мови.

Студент здатний досить вільно та безпосередньо спілкуватись італійською, що робить взаємодію з носіями мови природньою без зусиль для співрозмовника.

На цьому етапі студент впевнено використовує навіть складні граматичні конструкції, його словниковий запас стає помітно багатшими, а мовлення яскравішим і різноманітнішим. Глибокі знання мови дозволяють йому розуміти випуски новин, дивитися італійські фільми / телевізійні передачі мовою оригіналу, активно підтримувати розмову на найрізноманітніші теми.

Тривалість курсу становить ~3.5 місяці та включає в себе 30 уроків по 2 астрономічні години.
Програма курсу повністю відповідає Рівневій системі оцінювання знань CEFR (Common European Framework of Reference for Languages - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання знань).
Після успішного завершення курсу навчання студент отримує сертифікат про оволодіння рівнем B2, виданий нашою школою.

C1 - padronanza

Курс розрахований на вдосконалення комунікативних та мовленнєвих навичок студентів з високим рівнем володіння італійською мовою
Даний курс розрахований на вдосконалення комунікативних та мовленнєвих навичок на основі закріплення знань і вмінь, аж до повного оволодіння основними мовними структурами італійської мови.
Під час уроків студенти:
- продовжують поповнювати словниковий запас
- вивчають різноманітні ідіоматичні і фразеологічні одиниці та стилістичні особливості їх використання.

По проходженню курса студент здатний:
- розуміти та відтворювати тексти різної тематики та рівня складності, а також розпізнавати прихований "контекстний" зміст
- висловлюватися вільно і природньо
- використовувати мову гнучко та ефективно для соціальних, професійних та академічних цілей
- створювати чіткі, граматично правильно побудовані тексти, з деталями до окремих складних тем, що показують впевнений контроль над текстовою структурою, зв'язками і елементами цілісності та структурованості текстів
- вміє чітко і логічно висловлювати власні думки у письмовій формі та детально висловлювати свої погляди
- висвітлювати у творах, листах складні проблемі, відокремлюючи те, що видається йому найбільш вагомим
- вміє користовуватися мовленнєвим стилем, що відповідає ймовірному адресату.

Тривалість курсу становить ~6.5 місяці.
Програма курсу повністю відповідає Рівневій системі оцінювання знань CEFR (Common European Framework of Reference for Languages - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання знань).
Після успішно пройденого тестування на оволодіння рівнем студент отримує сертифікат про оволодіння рівнем C1, виданий нашою школою.

Corso intensivo

Курс розрахований на вдосконалення комунікативних та мовленнєвих навичок
Супер-інтенсивний курс італійської мови проходять з інтенсивністю 4-5 рази на тиждень по 2 години.

Це найоптимальніша програма навчання для тих, хто бажає в максимально короткий період освоїти базові знання італійської мови, але водночас потребує максимальної інтенсивності і результативності під час прискореного навчання та можливості повноцінно працювати на уроці (навіть не виконуючи домашні завдання).

Прискорена програма триває 1 місяць, для більшої ефективності навчання проходить суворо в маленьких групах - до 5 осіб.
Вартість курсу : 3500 грн/курс.
Після успішного завершення курсу навчання студент отримує сертифікат про оволодіння відповідним рівнем, виданий нашою школою.

Studio individuale

Індивідуальна програма навчання
Повністю персоналізована програма індивідуальних уроків італійської мови, розроблена з урахуванням конкретних побажань студента.
Якщо ви шукаєте курс, повністю орієнтований на ваші особисті потреби та інтереси, із зручним для вас графіком, в будь-який період року - ви знайшли те, що шукали!

Під час індивідуальних уроків увага викладача повністю зосереджена на конкретному студенті та на його успіхах, а також на темах, які йому необхідно вивчити додатково або закріпити.

Індивідуальні уроки рекомендовані тим, для кого спілкування італійською мовою викликає певні складнощі: один на один з викладачем студент подолає боязкість, та з кожним уроком спілкуватися італійською мовою вам буде простіше і простіше!

Висока ефективність індивідуальних уроків пояснюється також тим, що викладач повністю присвячує час подоланню конкретних труднощів студента у вивченні італійської, а також конкретним, важливим для студента, темам: все це дозволяє досягти відмінних результатів і значно поліпшити мовні навички.

Lezioni via Skype

Онлайн уроки італійської проходять в легкій і невимушеній атмосфері. Завдяки гарному інтернет з'єднанню, наявності гарнітури і веб-камери, учень і викладач можуть бачити один одного та спілкуватись на живо.

Педагог враховує абсолютно всі побажання, тому студент може самостійно коригувати навчальний процес, роблячи акцент на темах або вправах, які були б цікавішими для нього.
Студент отримує підручники в електронній формі, а також окремі вправи та завдання, які треба буде висилати на перевірку викладачеві.

На першому уроці визначається рівень студента, а подальші уроки спрямовані на досягнення студентом наступного рівня мовної компетенції.

Програма відповідного курсу повністю відповідає
Рівневій системі оцінювання знань QCER (Quadro Comune Europeo di riferimento per le lingue - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання знань).
Після успішно пройденого тестування на оволодіння бажаним рівнем студент отримує сертифікат про оволодіння рівнем мовної компетенції, виданий нашою школою.
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+380 (68) 704 1024